zdrowie = bezcenne

Cena usługi ozonowania wyznaczona jest głównie czasem jej trwania, który z kolei zależy od wielu czynników: celu zabiegu (wymaganego stężenia ozonu), wielkości pomieszczenia, ilości generatorów, temperatury i wilgotności powietrza, itp. W każdym przypadku długość i przebieg ozonowania ustalane są indywidualnie, aby uzyskać odpowiednią skuteczność oraz efektywność. Dlatego też, każdorazowe zamówienie wyceniamy osobno, biorąc pod uwagę całkowity czas trwania całej procedury (od rozstawienia generatorów do zakończenia wietrzenia) oraz koszty dojazdu.

Procedura ozonowania nie obejmuje przygotowania pomieszczenia, czyli wyniesienia lub zabezpieczenia antyków, sprzętu elektronicznego i roślin. Te czynności wykonujemy na życzenie klienta za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie.

Ozonowanie Pojazdów
od40zł

Osobowy (kabina) – 40 zł

Ciężarowy (kabina) – 50 zł

Autokar/Naczepa – od 70 zł

Kontakt
Ozonowanie pomieszczeń
od70zł

Zabieg podstawowy – 70 zł/70 m3

Zabieg rozszerzony – 105 zł/70m3

Przygotowanie – 5 zł/pomieszczenie

Kontakt
Ozonowanie przedmiotów
od20zł

Odzież/Tekstylia – od 20 zł/szt

Meble/Materace – od 70 zł/szt

Dywany/Wykładziny – od 70 zł/szt

Kontakt

Powyższe ceny są cenami brutto i nie obejmują kosztów dojazdu.

Koszt dojazdu:

  • do 15 km od siedziby naszej firmy – gratis (w granicach miast: Alwernia, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia, Zator);
  • każdy następny kilometr powyżej 15 km – 0,70 zł (liczone w jedną stronę)
Z naszych usług korzystają:
Aleksander Pitry
— "Przy trzech kotach w domu i jednym alergiku ozonowanie jest doskonałym wyjściem. Spirado działa fachowo i bardzo sprawnie. A różnica jest ogromna. Ozonowanie z pewnością wpiszę do kalendarza - zamierzam powtarzać je z większą regularnością niż mycie okien. A specjalistów ze Spirado polecam już wszystkim znajomym. Z kotami i bez."
Marzanna Pawełek
— "Początkiem sierpnia wezwałam ekipę ozonującą do plagi mrówek, która opanowała mój parterowy dom na wsi, a na którą nie działało nic. Mrówki do tej pory nie wróciły! Zachwycona efektem, ponownie skorzystałam z usług ozonowania, tym razem po malowaniu pomieszczeń i teraz jestem już pewna, że będę ozonować dom regularnie"
Grażyna Jurasz – Przedszkole Publiczne w Pisarzowicach
— "Ozonowanie pomieszczeń przedszkolnych? To jest to! Wszystkie działania po to żeby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki pobytu w przedszkolu! Polecam!"
Grażyna Jurasz- Klub Dziecięcy Karol W Pisarzowicach
— "Dzieciaki w Klubie skończyły pierwszy roczek życia. Co zrobić, by atmosfera w Klubie była nie tylko rodzinna, przyjazna i radosna? Trzeba im zapewnić odpowiednie warunki higieniczne, a co się z tym wiąże? Zrobiliśmy OZONOWANIE i jest ok POLECAM!"
Karol Kobielus
— "Jestem w stanie zapewnić pacjentom higienę na jaką zasługują."
background
Nie wiesz którą usługę ozonowania wybrać?
Napisz do nas a przygotujemy wycenę specjalnie dla Ciebie uwzględniając wielkość pomieszczeń oraz ich ilość.