spirado = oddech

ODDECH jest podstawową czynnością życiową.

Oddychamy nawet  28  tysięcy razy na dobę,  1200  razy na godzinę,  20 razy na minutę. Dzięki temu żyjemy.

W otaczającej nas rzeczywistości, w środowisku w którym żyjemy, niełatwo o czyste, świeże powietrze, wolne od niebezpiecznych substancji. Nie mamy wpływu na fakt, że z każdym ODDECHEM do naszego organizmu dostęp mają zanieczyszczenia, alergeny, grzyby, bakterie i wirusy, które po cichu odbierają nam ZDROWIE i skracają życie.

Staramy się więc dbać o środowisko naturalne, którego częścią jesteśmy; segregujemy odpady, używamy odnawialnych źródeł energii, odżywiamy się zdrowo. Próbujemy nie wywierać na naturę wpływu większego niż niezbędny, lecz zmiana, którą wdrażamy działa lokalnie a poprawa jakości powietrza nie następuje z dnia na dzień. Czy jesteśmy więc w stanie zapewnić zdrowie sobie i swoim najbliższym? Czy możemy zagwarantować im bezpieczne warunki do życia i rozwoju?

TAK.

myśl globalnie, działaj lokalnie, zaufaj spirado

Co więc zrobić, żeby odetchnąć pełną piersią czystym powietrzem wolnym od zanieczyszczeń?

Co więc zrobić, żeby odetchnąć pełną piersią czystym powietrzem wolnym od zanieczyszczeń?

Konieczne jest OZONOWANIE.

OZON zabija bakterie, wirusy i pleśń, neutralizuje wszystkie alergeny, usuwa niechciane zapachy a pomieszczenia stają się czyste i świeże. Tylko ten zabieg jest w stanie zabić roztocze kurzu domowego, jeden z najgorszych alergenów, wręcz niemożliwy do usunięcia. A ten cudowny zapach powietrza jak tuż po burzy jest niezastąpiony.

Tym zapachem i czystością chcemy podzielić się z wszystkimi, dla których ważne jest zdrowie, chcą odetchnąć świeżym powietrzem i spać spokojnie. TO NASZA MISJA.

bezpieczeństwo i ekologia

Metoda, którą stosujemy jest w pełni bezpieczna i ekologiczna. Wszystkie nasze urządzenia są atestowane, pracownicy odpowiednio przeszkoleni, zabezpieczeni i wyposażeni w przyrządy pomiarowe. Naszym celem jest nie tylko wykonanie usługi, ale przede wszystkim przeprowadzenie jej w sposób jak najmniej uciążliwy i nie zagrażający Waszemu zdrowiu oraz środowisku naturalnemu.